↑ לחזור אל לתלמידי תיכון

הדפס עמוד זה

קורסים לבגרות

בחינות בגרות. שתי מילים מטילות אימה. מכל עבר מסבירים לכם שתעודת הבגרות היא "המפתח לחיים", "המפתח להצלחה". ובכן, משהו מזה נכון. ללא תעודת בגרות מלאה וממוצע ציונים גבוה, אי אפשר להשתלב במערכת ההשכלה הגבוהה. עדיין אין זאת אומרת שלא תצליחו בחייכם.

יחד עם זאת, מימלא אתם היום במערכת החינוך. הולכים לבי"ס כל יום, לומדים ונבחנים, למה לסגור אפשרויות?

אם יש לכם לקות למידה או הפרעת קשב וריכוז, השגת תעודת בגרות נראיית לכם משימה קשה במיוחד. אנחנו כאן לעזרתכם בהשגת המטרה. ב"מרכז הישראלי לאסטרטגיות למידה" צוות מורים צעיר, דינמי, מיוחד ומיומן. כל מורה בתחומו יוביל אתכם בדרך בטוחה להצלחה.

קיראו על הקורסים שלנו לקראת בגרויות ומהרו להירשם. אנו עובדים בקבוצות קטנות של כ- 6 תלמידים בלבד בקבוצה. מספר המקומות מוגבל.

קישור קבוע למאמר הזה: http://israelicenterforlearningstrategies.com/services/highschool/finalexams

קורס בגרות בלשון

בחינת הבגרות בלשון עברית מחולקת לשני חלקים: שאלון א' אליו ניגשים התלמידים בכיתה י' ושאלון ב' אליו ניגשים התלמידים בדרך כלל בכיתה י"א. הקורס נועד לתת לכם התלמידים עם הפרעת קשב ולקות למידה תגבור לימודי, נוסף על הלמידה הרגילה בבית-הספר, ולהכין אתכם לבחינת הבגרות ובדרך גם לבחינות במהלך השנה. הלמידה מתבצעת בקבוצות קטנות של שישה …

צפה בעמוד »

קורס בגרות במתמטיקה

עפ"י נתוני משרד החינוך, כ- 17% מהניגשים לבחינות הבגרות אינם זכאים לתעודת בגרות בגלל שחסרה להם בחינה אחת. לרב המקצוע החסר הוא מתימטיקה, אנגלית, אזרחות או תנ"ך. בחינת הבגרות במתימטיקה מפחידה ומהווה גורם מאיים על תלמידים רבים. בחינת הבגרות במתימטיקה בנויה באופן מודולרי מיחידות שונות בהתאם לרמת הלימוד מ-3 ועד 5 יח"ל. ב"מרכז הישראלי לאסטרטגיות …

צפה בעמוד »