שירותים להורים

קשה לכם עם הילדים? אתם מרגישים שאתם מאבדים שליטה? שביה"ס לא מבין את הילד/ה שלכם? עניין שיעורי הבית גוזל את כל שעות אחה"צ וגורם למריבות שלכם עם הילדים? חווים קשיים מול ביה"ס? חשים שכל הבית על גלגלים?

אתם לא לבד. הורים רבים חשים כמוכם.

בתקופה המורכבת בה אנו חיים היום, הורים רבים מתמודדים עם קשיים הוריים ברמה היומיומית. קשיים סביב הסמכות ההורית, הדינמיקה בין הילדים, הפרעת הקשב וריכוז של הילדים ואולי גם של מי מכם, ההורים.

הורות במאה ה-21 היא הורות מורכבת. על רקע ההתפתחות הטכנולוגית המהירה, הילדים חשופים כבר מגיל צעיר למידע במגוון תחומים ובכללם תחומים שהם עדיין לא בשלים להתמודד איתם. האפשרויות הפתוחות בפני ילדינו רבות ושונות מאלה שהיו לנו כשהיינו בגילם. ההתפתחות הטכנולוגית מאיצה גם שינויים חברתיים, הסמכות ההורית מחפשת את דרכה החדשה והגבולות בין נכון ללא נכון מיטשטשים. במציאות זו, לעיתים קשה לכוון ולייעץ לילדים, כמו גם להתמודד עם האתגרים שהם מציבים בפנינו.

ד"ר רותי דקל קשובה לכם ולצרכים שלכם, ומציעה מפגשים פרטניים וקבוצתיים שיתנו לכם את המענה המדויק והייחודי לכם.

בשבילכם, ד"ר רותי דקל מקיימת הרצאות וסדנאות בנות מספר מפגשים בהם תלמדו להכיר מחדש את עצמכם ואת ילדיכם. תיחשפו למידע עדכני במגוון נושאים כמו לקויות למידה, הפרעת קשב וריכוז, מדיניות השילוב וההכלה, זכויות ההורים לילדים עם צרכים מיוחדים ועוד. תיראו את נקודות האור שהפכו לעמומות במהלך השנים ותגלו את החוזקות שבכם. תקשיבו להורים אחרים, תיראו שאתם לא לבד ותסייעו זה לזה מניסיונכם ובשותפות שתתפתח.

הסדנאות מתקיימות פנים אל פנים או באופן מקוון. הנושאים משתנים ו"נתפרים" בהתאמה לכם ההורים.

מלאו פרטים בטופס למטה ונחזור אליכם בהקדם, ועיקבו אחר הפרסומים שלנו לגבי סדנאות והרצאות עתידיות ברשתות החברתיות!

יש לכם ילדים עם צרכים מיוחדים ברמות מורכבות שונות? ילדים עם נכויות? על הרצף? עם לקות למידה? הפרעת קשב וריכוז? לעיתים אתם חשים חסרי אונים? ניסיתם כבר הכל והבעיה עדיין מטרידה?

המרכז הישראלי לאסטרטגיות למידה תומך, מעניק סיוע מקצועי וליווי לכם ההורים בתחומים השונים לפי צרכיכם.

ד"ר רותי דקל מקשיבה לכם ושמה לה למטרה לסייע לכם למצוא את הפתרונות המתאימים ביותר לכם ולילדיכם. האמצעים הטכנולוגים מאפשרים להרחיב את השירות להורים מכל רחבי הארץ ולא רק להורים מאזור השרון כפי שהיה עד היום.

כמי שעוסקת מזה שנים רבות בתחומי לקויות למידה והפרעת קשב וריכוז בכל ההיבטים: ייעוץ, אבחון, טיפול והוראה, ובתהליכי הוראה-למידה לעומקם, הן באקדמיה והן העבודה היומיומית, אני תקווה שהידע התיאורטי והמעשי הרב שצברתי במהלך השנים יסייע להגיע לפתרונות הרצויים.
אתם מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה או בעיה.

במיוחד בשבילכם – ההורים העסוקים – ד"ר רותי דקל מציעה הרצאות מוקלטות קצרות במיגוון נושאים היכולים לעניין אתכם. מאגר ההרצאות גדל מעת לעת. עיקבו אחר הפרסומים, הירשמו ותקשיבו, בבית שלכם, במועד הנוח לכם, אחרי שהילדים כבר הלכו לישון, כשאתם עם נעלי הבית והקפה – בקרוב!