שירותים לתלמידי תיכון

המרכז הישראלי לאסטרטגיות למידה מעניק סיוע מקוון לתלמידי תיכון ברחבי הארץ באופן פרטני ובקבוצות.

כל היום אנו עוסקים בלמידה אבל עצרתם פעם לשאול איך ללמוד? איך להצליח במבחן? אתם תוהים למה הציונים שלכם לא משקפים את הידע שלכם? מרגישים שאתם משקיעים זמן רב מידי בלמידה אך היא אינה יעילה? אתם לא לבד.

בכדי שאוכל לסייע לכם תלמידי התיכון ללא קשר לאזור מגוריכם, פיתחנו קורסים אינטרנטיים וסדנאות מקוונות לתלמידי תיכון – ללמוד איך ללמוד.

הסדנאות תתקיימנה במפגשים שבועיים קבועים בקבוצות קטנות (4-6 משתתפים) ולפי שכבות הגיל. את העקרונות הנלמדים ניישם על חומר הלימודים השוטף שלכם.

העקרונות אותם נלמד הם עקרונות ניהול עצמי, דרכי למידה מותאמות אישית, דרכי ארגון מידע, חרדת בחינות, איך להצליח במבחן ועוד.

מלאו פרטים בטופס למטה וניצור עמכם קשר!

בנוסף, מתוך הניסיון הרב של ד"ר רותי דקל ולאחר סדנאות רבות בנושא אסטרטגיות למידה בהן למדו מאות תלמידי תיכון – שדיווחו על רמה גבוהה של שביעות רצון, ששיפורו את ההתארגנות האישית, למדו איך ללמוד באופן המותאם להם, שיפרו באופן משמעותי את הציונים, ורכשו הרגלי למידה שסייעו להם גם בתקופות מאוחרות יותר בחיים (בעת שירותם הצבאי ולימודים באוניברסיטה) – פותח קורס אינטרנטי ייחודי מותאם לצרכים שלכם!

הנושאים המרכזיים בקורס הם: מהי למידה? כיצד אגיע ללמידה יעילה? חרדת בחינות, תכנון וניהול זמן, דרכי ארגון מידע, איך להצליח במבחן ועוד.

ליחצו כאן לאתר הקורסים האינטרנטיים של המרכז הישראלי לאסטרטגיות למידה – ולימדו איך, מתי, ואיפה שמתאים לכם!